POINT OF YOU działa od 1998 roku. Powstała jako pierwsza w Polsce agencja impresaryjna dla twórców filmowych. Wśród osób, które reprezentujemy są doświadczeni i uhonorowani polscy realizatorzy filmów fabularnych, reklamowych i seriali oraz grupa obiecujących młodych talentów.

Są wśród nich reżyserzy, operatorzy obrazu, kompozytorzy, scenografowie, kostiumografowie, charakteryzatorzy, specjaliści od efektów specjalnych, II reżyserzy, kierownicy planu i stylista żywności.

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie zdobyte przez kilkanaście lat pracy agencji oraz wcześniej podczas pracy w produkcji filmów reklamowych. Właścicielki agencji są absolwentkami Organizacji Produkcji Filmowej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Ponadto Aleksandra Sikora jest absolwentką Podyplomowego Studium Prawa Własności Intelektualnej na Wydziale Prawa i Administracji UW.

Przez wiele lat POINT OF YOU jako pierwsza tego typu agencja wyznaczała standardy współpracy twórców z producentami i agencjami reklamowymi. Wypracowałyśmy i z powodzeniem stosujemy wzory dobrych praktyk w branży reklamowej i filmowej.

Pracujemy z najlepszymi Twórcami i Producentami. Producentom oferujemy nasz profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego projektu oraz kreatywność, talent, wiedzę i doświadczenie naszych Twórców.

Reagujemy na zmieniające się potrzeby rynku i nie stronimy od nowych wyzwań. Wśród naszych realizatorów wskażemy odpowiednich do każdego typu zadań filmowych.

Nasi Twórcy to wielobarwna paleta fantastycznych talentów, osobowości i wrażliwości. Zapraszamy do zapoznania się z ich dorobkiem.

PL / EN © 2011 POINT OF YOU
designed by chrumad.pl